Громадського активіста призначили заступником прокурора Львівської області

У жовтні 2016 року представника ГО «Розвиток Громади» Юрія Татомира призначили на посаду заступника прокурора Львівської області. Підтримку йому висловили понад 20 організацій. Завідуватиме новопризначений прокурор  зв’язками з громадською радою при структурі та міжнародним відділом.

Події на Майдані і люстрація дали свої результати. Частково оновлена львівська Прокуратура повертає до себе довіру. На важливу посаду заступника Прокурора Львівської області призначили юриста-практика та громадського діяча Юрія Татомира.

На зборах Консультативної ради провели голосування. На посаду претендували 5 людей, проте більшістю голосів  запропоновано єдиного кандидата на вказану – Юрія Татомира. Свою підтримку йому засвідчили більше 20 громадських організацій, підписавши відповідне звернення до прокурора Львівської області.

Пан Юрій справлятиметься з новими обов’язками, адже за плечима у нього значний досвід роботи у юридичній сфері. На нього покладають обов’язки взаємодії з громадськістю та міжнародні відносини. Учасники ГО «Розвиток Громади» підтримують новопризначеного заступника і позитивно оцінюють призначення на такі посади представників громадських організацій.