ГО «Розвиток Громади» отримала відповідь з Департаменту гуманітарної політики ЛМР

Департамент гуманітарної політики міста Львова не проти, аби Ірина Дичко,представник ГО «Розвиток Громади», стала членом комітету доступності, проте останнє слово залишили за мером Андрієм Садовим.

На засіданні Комітету з доступності  у  вигляді презентації  учасники «Розвитку Громади»  представили перелік об’єктів громадських установ, які промоніторили активісти громадської організації . Розповіли про те, що вони неналежним чином пристосовані для маломобільних людей та матерів з дитячими візками.  За один день місто не стане доступним, проте спільними зусиллями можна  домогтися того, були облаштовані державні структури, а також щоб бізнес був постійним партнером органу місцевого самоврядування та долучався до вирішення проблеми. 

Нагадаємо, учасники ГО «Розвиток Громади» звертались у Департамент гуманітарної політики стосовно забезпечення доступності об’єктів громадського призначення для маломобільних груп населення та включення представника громадської організації у склад комітету доступності.