Особисті тітушки мера

Сьогодні, 19 січня, під час позачергового пленарного засідання ЛМР, міського голову охороняли футбольні фанати, охоронці з Львівської тютюнової фабрики, невідомі особи в цивільному одязі, Національна гвардія та Муніципальна дружина.
 
Міська влада й надалі представила сміттєву проблему міста, як політичну розправу і забезпечила собі охорону від невдоволених мешканців Львова. Загрозливого характеру додала інформація про те, що при перевірці на металодетекторі у невідомих осіб начебто знайдено ніж.
 
Проштовхнути непопулярне рішення без попереднього обговорення та анонсування можна було лише при вдаваній терміновості питання і при великому релігійному святі. Ніхто з депутатів не бачив проекту Ухвали, відповідно до висловлювань Андрія Садового під час засідання, частина голів фракцій самі зголосилися напередодні обговорити це питання. З дивних обставин до цього переліку не потрапили депутати від Української галицької партії та Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП, які мали з цього питання обґрунтовані зауваження і вимоги, зокрема, щодо звіту ЛКП «Транспортної фірми «Львівспецкомунтранс», роботи нещодавно створеної комісії та подальшої долі спресованого львівського сміття.
 
«Не має нічого більш постійного як тимчасове» - подумав собі міський голова і вирішив складувати замотане в целофан сміття біля помешкань львів’ян, які його і продукують. А для того, аби ідея не вартувала йому зануренням до смітникового контейнера на Водохреща, забезпечив собі всебічну охорону від тих, хто тричі посадив його в крісло Львівського міського голови!
 
Христос хрещається!
У ріці Йордані!