Андрій Болюбаш представив Львівщину на Асамблеї громадських організацій України

У четвер, 26 жовтня, у Києві, учасник ГО «Розвиток Громади» та голова Громадської ради при ЛОДА Андрій Болюбаш взяв участь у засіданні Асамблеї громадських організації України. Метою заходу було напрацювати більш дієву співпрацю громадськості заради ефективної імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
 
Асамблея зібрала представників громадських організації з різних куточків України. Учасники оцінювали спільні дії влади та громадськості щодо розбудови демократії в країні, створення умов для повноцінного, системного та заможного життя громадян на рівні європейських стандартів, шляхом створення умов для розвитку повноцінного громадянського суспільства.

Представник ГО «Розвиток Громади» Андрій Болюбаш презентував роботу нашої громадської організації та її активну позицію у суспільному житті міста та області, а також, як голова Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації звітував про успіхи і досягнення у роботі нового складу Громадської ради.

«Основою формування громадянського суспільства в Україні стали Громадські ради, особливо ті, які створюються при виконавчих органах влади в областях, при обласних державних адміністраціях та громадські організації, які активно та системно працюють на місцях для імплементації основи Угоди про асоціацію. Ця громадська робота активних членів суспільства є запорукою створення справжньої європейської спільноти та нового, якісного рівня життя простих людей» - розповідає Андрій Болюбаш

Результатом засідання стало напрацювання спільних практичних аспектів Резолюції Асамблеї громадських організацій України та Меморандуму про співпрацю.