На Львівщині реалізують програму для розвитку малого та середнього бізнесу

Члени ГО «Розвиток Громади» займають активну позицію стосовно ефективності розвитку бізнесу у Львівській області  і відвідали брифінг керівництва Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації та керівництва Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» при ЛОДА.
 
 
Між Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією та Фондом Східної Європи відбулося підписання протоколу про наміри. З метою покращення підприємницького середовища у Львівській області Фондом Східної Європи впроваджується програма Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Лідерство в економічному врядуванні» для розвитку малого та середнього бізнесу.
 
Представники ГО «Розвиток Громади» з цікавістю поставилися до такого проекту.
 
Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні" здійснюється на підтримку реформ щодо сприяння малого та середнього бізнесу. І, відповідно до принципів та практик ЄС, працює на національному та регіональному рівнях у тісній взаємодії з урядом України та регіональною владою.

 
"Програма передбачає проведення навчальних семінарів для представників бізнес-середовища у сфері регуляторної політики та адвокації. Ми будемо служити містком між владними структурами та представниками бізнес спільнот. Потрібно здійснювати культурну зміну між представниками місцевої влади та малим чи середнім бізнесом для того, щоб Україна процвітала", - зазначила Тамара Соляник, директор Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні".
 

Завданням цієї Програми також є координація та підтримка ініціативи бізнес-спільноти для просування економічно обґрунтованих програм. 

 
"Ми визначатимемо основні бар'єри, які не дають розвиватися бізнесу і впроваджувати ті матерії, які допоможуть подолати ці труднощі. Сприятимемо експортній діяльності малого та середнього бізнесу та підключенню до електромереж в якнайкоротші терміни - не за 219 грн, як це є сьогодні, а 30 грн або 50 грн. ", - наголосив Віктор Лях, Президент Фонду Східної Європи.
 
Сьогодні дуже важливо, щоб ті кошти, які скеровуються іноземними партнерами в Україну, зокрема у Львівську область, були використані за призначенням. ГО «Розвиток Громади» прийме активну участь у цій Програмі відносно доцільності використання коштів в частині розвитку бізнесу на Львівщині.


 

"Ми зацікавлені у розвитку такого напряму, адже він спрямований на покращення умов для малого та середнього бізнесу. Маємо наміри розробити свою пропозицію у рамках цього проекту", - зазначив Юрій Татомир, представник ГО "Розвиток Громади".