Керівні кадри в СБУ шукають по оголошенню

У газеті «Львівська пошта» у розділі «Реклама» було надруковане оголошення, щодо заміщення вакантної посади заступника голови СБУ Львівщини. Із критеріїв відбору лише юридична освіта.

Складається враження, що ймовірного заступника керівництво СБУ вже визначило, а оголошення про конкурс лише фарс заради відвернення уваги громадськості. У відділі кадрів активістам громадської організації «Розвиток Громади» повідомили, що для заміщення посади заступника голови СБУ досвід роботи у даній структурі не обов’язковий, а із документів необхідно подати – трудову книжку та диплом про вищу освіту. Варто зазначити, що перший заступник – це по суті профільний заступник очільника Служби безпеки Львівщини, яким чином кандидат без досвіду роботи буде якісно виконувати важливі для країни функції не відомо. У відділі кадрів також не повідомили конкретні критерії, щодо відбору кандидатів, проте запевнили, що достойні кандидати на цю посаду вже є.

Одним із таких кандидатів, як відомо з неофіційних джерел, є Ярослав Антоняк, який нещодавно був призначений на посаду консультанта голови СБУ. Як повідомлялося раніше у ЗМІ, Антоняк Я. має заплямовану репутацію й був замішаний у корупційному скандалі на митниці, де раніше працював. Після цього колишній митник став займатися бізнесом, пізніше очолив громадську організацію. Зараз Антоняк Я. претендує на посаду заступника голови СБУ , проте чи потрібен країні некваліфікований держслужбовець із заплямованою репутацією?