Андрій Болюбаш – кандидатура громадськості до складу виконавчого комітету Львівської міської ради

Громадські активісти Львова висувають кандидатуру Андрія Болюбаша у виконавчий комітет Львівської міської ради. Рішення щодо складу цього комітету в ЛМР мають прийняти у лютому цього року.

17 грудня 2015 р під час засідання сесії Львівської міської ради депутати погодили кількісний склад виконавчого комітету. Також міський голова зазначив, що до виконавчого комітет увійдуть три особи від громадськості. Однією із перших кандидатур, яку висунула громадськість міста Львова став Андрій Романович Болюбаш.
 
Андрій Болюбаш має хороші теоретичні знання, практичні навички і достатній досвід, а головне – довіру від громадськості. Адвокат, помічник-консультант народного депутата України із заснування Закону України «Про державну службу», керівник юридичного управління ГО «Розвиток Громади».  Володіє українською, англійською та польською мовами. Слід наголосити, що Андрій Романович ніколи не був членом чи учасником жодної із політичних партій та не брав участі у жодних політичних проектах.

Свою трудову діяльність Андрій Болюбаш розпочав ще у 17 років. Був на посаді секретаря судових засідань, консультанта з кадрових питань та судової статистики Франківського районного суду м. Львова, юриста, заступника директора в найкращих приватних юридичних компаніях, здійснював адвокатську діяльність. Важливим є і те, що Андрій Романович має активну громадську позицію, бере участь у житті Львова, відстоює інтереси як всієї територіальної громади, так і кожного її представника.

Кандидатуру Андрія Болюбаша також підтримують 60 громадських організацій, серед яких: ГО «Воля України», ГО «УСУАТО», ГО «Я Львів’янин», ГФ «Афганська сотня», ГФ «Самооборона Львівського Євромайдану», Всеукраїнська Координаційна Рада Майдану, ГО «Правда і Закон», ГО «ВАРТО», ГО «Слава Нації», ГО «Об’єднання патріотів України» та інші.