ГО Розвиток громади зупинила провокацію біля Аеропорту ім. Данила Галицького

Вибори вже не за горами, зрозуміло, й бажання привернути увагу до політичних сил все більше. Так, 2 жовтня 2014 року біля Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького невідомими особами було організовано пікет з вимогою люстрації нещодавно призначеного керівництва.

Активісти ГО “Розвиток Громади” разом з представниками ГФ “Афганська Сотня” прибули на місце пікету біля львівського аеропорту, щоб з`ясувати причини такої “люстрації”, недопустити силовий варіант перебігу подій та допомогти перевести розмову в правове поле. Біля адміністративної будівлі провокатори поставили вантажівку та смітники заклеєні голосними та беззмістовними заявами. Громадським активістам, журналістам та юристам присутнім на місці так і не вдалося з`ясувати причини встановлення люстраційних смітників та вантажного автомобіля із закликами до силового тиску.У цей час в адміністративному приміщенні аеропорту проходили збори за участю керівництва, працівників та профспілок. На порядку денному було лише два питання: обрати нового голову профспілки та здійснити заміну керівників напрямків роботи підприємства.

Відео: Позиція ГО Розвиток громади щодо присутності в аеропорту під час пікету

Народний депутат Ігор Васюник, зрозумівши, що йому не вдасться попіаритися на самому засіданні, вийшов з приміщення аеропорту і почав виступ перед телекамерами, котрі привіз із собою. Замість того аби закликати громадськість до правового вирішення конфлікту він почав підбурювати до насильницьких методів впливу на керівництво аеропорту. Допомагали йому в цьому група невідомих осіб, котрими керував помічник депутата від Партії регіонів. Варто зауважити, що вся група, як і сам регіонал, була добряче напідпитку.


 
І. Васюник за підтримки “свити” колишніх регіоналів накинувся на представників “Розвитку Громади”. Свою відверто хамську поведінку від пояснив наявністю депутатського мандату. Активісти зайняли принципову позицію аби будь-які проблеми чи питання були вирішені в правовий спосіб без застосування фізичної сили та залякування.

До слова, нинішній Міністр Інфраструктури – Максим Бурбак, який призначає керівників аеропортів є однопартійцем пана Васюника.

Позиція нашої громадської організації полягає у досягненні відкритого суспільного обговорення проблемної ситуціації шляхом конструктивного діалогу, що в кінцевому результаті однозначно забезпечує мирне врегулювання таких ситуацій, яке відображається на якісній роботі будь-якого державного органу – повідомив керівник ГО “Розвиток Громади” Болюбаш А.