Асоціація промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини запропонувала співпрацю ГО «Розвиток Громади»

Вчора, 11 листопада, у місті Стрий Львівської області відбулося засідання Асоціації промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини, на яке  було запрошено представників ГО «Розвиток Громади». 

Ключове питання, винесене на розгляд громади, стосувалося децентралізації, а саме питання добровільного об`єднання територіальних громад та законності діяльності, так званих, «народних підприємців». Окрім того, було обговорено питання важливості отримання гранту від міжнародних чи європейських організацій/інституцій для покращення стадіону команди ФК «Скала».  

В рамках співробітництва між Асоціацією промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини та ГО «Розвиток Громади» юристи організації отримали звернення від президента Асоціації - Зеновія Карпінського щодо надання юридичного висновку відносно Територіальних громад Стрийщини та допомоги у пошуку грантів чи написанні грантових заявок для покращення стадіону команди ФК «Скала».

Юрій Татомир – керівник напряму «Взаємодія з владою» громадської організації «Розвиток Громади» висловив подяку від ГО «Розвиток Громади» за запрошення на засідання  Асоціації промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини та наголосив, що покладає великі сподівання на плідну співпрацю з  Асоціацією.

Громадська організація «Розвиток Громади» активно розширює межі своєї роботи у Львівській області, зокрема, у Новояворівську та Стрию створено осередки організації, які вже впроваджують соціальні проекти на території Стрийщини та Яворівщини. Співпраця з Асоціацією промисловців, підприємців і роботодавців дозволить розширити спектр роботи  не лише Стрийського осередку а й всієї організації в цілому.