5 жовтня відбудеться форум Громадських рад усіх областей України

28 вересня відбулося засідання Правління Громадської ради при Львівській ОДА на якому вирішили провести у Львові форум представників Громадських рад з усіх областей України.

Учасники засідання вирішили що такий форум дасть змогу обмінятись досвідом, скоординувати й налагодити співпрацю між Громадськими радами з різних куточків країни.

Голова Громадської ради при Львівській ОДА, представник ГО "Розвиток Громади" Андрій Болюбаш наголосив, що наріжним каменем цього з’їзду є питання налагодження координації дій журналістів, Громадських рад та простих громадян з усіх областей України з метою підвищення політичної свідомості, що матиме позитивні зрушення щодо вивільнення українських політв’язнів з російських тюрем та консолідує суспільство стосовно безпідставних обвинувачень польської влади історика українського походження Григорія Купріяновича.
  
Ольга Березюк, т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, зазначила, що скликання з’їзду Громадських рад України, який проходитиме на теренах Львівського краю дасть змогу напрацювати єдину позицію у відстоюванні державницьких інтересів, звернутися до парламентів й парламентських асамблей міжнародних організацій, спрямоване на засудження російської агресії проти України.

Організаторами форуму представників Громадських рад виступатиме Львівська обласна державна адміністрація і Громадська рада.