ГО “Розвиток Громади” на обговоренні бюджету області

Активісти уважно стежать за процесами, що відбуваються в державі. Так, Олег Долінський, Роман Дуда та Андріан Фітьо були присутні на обговоренні бюджету Львівської області на 2015 рік.

Представники ГО «Розвиток Громади» взяли активну участь в обговоренні проекту бюджету Львівської області на 2015 рік, офіційне представлення якого відбулось у Львівській обласній раді. Внаслідок задекларованих на загальнодержавному рівні децентралізації та зменшенні податків, обласний бюджет зазнав суттєвих змін, особливо в дохідній частині.
 
Значною проблемою стала невизначеність із закладами культури, медичним установами та спортивними школами. Їхня доля знаходиться під знаком питання в таких умовах, – зауважив активіст Олег Долінський
 

Так, зменшено з 25 % (797, 3 млн.грн.) до 15 % (492,5 млн.грн.) надходження від податку на доходи фізичних осіб, що становили левову частку реальних доходів області. Ці втрати, а це зовсім немаленька сума – 304,8 млн.грн. мало що компенсує частина податку на прибуток, яку планується залишати на місцевому рівні – 73,8 млн.грн. Це становить третю частину від залишку.
 
Нам усім, слід звикати до і подальшого перерозподілу повноважень на місцевому рівні. В таких умовах надзвичайно важливим документом має стати стратегія сталого розвитку нашого краю, – поділився Роман Дуда, керівник відділу “Господарські відносити”