В січні 2016 року запрацює Бюро протидії наркозлочинності

З січня наступного року розпочне роботу новостворене Бюро протидії наркозлочинності у складі Національної поліції. Прийом анкет усіх бажаючих на посаду в цьому підрозділі продовжується до 11 листопада. Наразі подано близько 2300 анкет. 

За словами  радника глави МВС Хатії Деконаїдзе, Бюро буде створене на місці розформованого Управління з протидії обігу наркотиків, куди за складними тестами наберуть 80% нових борців з наркозлочинністю. Перед навчанням всі кандидати пройдуть професійне тестування, перевірку здоров’я і фізичних даних, тест на вживання наркотиків та співбесіду. 
Набір в Бюро протидії наркозлочинності буде відбуватись за двома напрямками: оперативні співробітники – агенти і аналітики. Бюро діятиме за так званим « зональним » принципом . Територію України розподілять на 9 регіонів , у кожному з яких працюватимуть 10 - 15 агентів і близько 25 аналітиків Як зазначила Деконаїдзе, що заробітна плата працівників Бюро налічуватиме 9-12 тисяч гривень. 

Завдання нового підрозділу – не тільки боротьба з розповсюдженням наркотиків, а й превентивні заходи – виховання молоді. При бюро працюватимуть громадські організації та волонтери, які вже мають досвід боротьби з розповсюдженням наркотиків та допомоги наркозалежним.