Чиновники Садового заборонили львів’янам говорити

Напередодні засідання ЛМР 26 січня мешканці п’яти районів Львова, де заплановано брикетувати сміття, записалися в Адміністрації міського голови на виступ.

Власне так діяти радили жінки-депутати від Самопомочі, які хвилювалися за свою безпеку під час засідань.  
Однак, сьогодні, 8 лютого, у день коли було анонсовано завтрашнє засідання ЛМР, начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський у телефонній розмові повідомив мешканців, що виступи не можливі через те, що львів’яни попередньо не пройшли слухання на профільних депутатських комісіях. Водночас, міський голова в інтерв’ю Львівському порталу  назвав людей, які хочуть виступити перед депутатами криміналітетом 90-х, який хоче впливати на рішення міської ради.

Чи не чиновники Садового ведуть себе як криміналітет, вводячи свої правила для львів’ян та нехтуючи законодавством. Адже, відповідно до Ст. 35 п. 7. Регламенту Львівської міської ради 7-го скликання: «Члени територіальної громади, які бажають виступити на початку пленарного засідання, мають письмово звернутися до секретаріату Ради щонайменше за день до проведення пленарного засідання. Виступ за рішенням Ради членів територіальної громади з одного питання не може перевищувати 5 хвилин. Одні й ті самі члени територіальної громади мають право виступити на початку пленарного засідання з одного і того самого питання не більше одного разу на сесію.»

«Організоване злочинне угрупування»
 чиновників на чолі з Садовим проводять засідання ЛМР, попереджуючи депутатів, ЗМІ  та громадськість за один день до проведення. Саме вони не оприлюднюють порядок денний та проекти ухвал. Вони нехтують демократичні цінності за які люди вийшли на Майдан і повертають львів’ян до часів Януковича, а прийняття Ухвал ЛМР нагадує прийняття  славнозвісних диктаторських законів  16 січня 2014 року.