До складу конкурсної Комісії з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги у Львівській області від громадськості включили представника ГО «Розвиток Громади» Тетяну Панасенко

4 липня у приміщенні Другого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочався третій етап конкурсу (інтерв'ювання) по відбору претендентів на посади начальників/заступників начальників бюро правової допомоги.

Інтерв’ювання осіб проходить у режимі відеозапису та  триватимуть до 15 липня включно. Передбачається, що на Львівщині інтерв’ю проведуть із 171 особою.

Бюро правової допомоги створять в кожному районі і місті України як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють в Україні з 1 липня 2015 року.
 
У квітні 2016 року Координаційним центром з надання правової допомоги оголошено конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та їх заступників. Претенденти, які відповідали встановленим вимогам та пройшли дистанційний навчальний курс, були запрошені на інтерв’ю. Інтерв'ювання претендентів здійснюють конкурсні комісії , близько 2/3 складу кожної з яких є представниками громадських організацій, які опікуються наданням сервісних послуг для мешканців своїх громад.

У таких Бюро кожен зможе скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу, інформацію та консультації. Соціально незахищені громадяни тут же матимуть доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги - складання процесуальних документів та представництва в суді.