Діяльність ГО «Розвиток Громади» поширюється на Яворівщині

Далеко не вперше активісти громадської організації відвідали Яворівський район. Під час останньої поїздки, яка відбулася 3 липня, вони зустрілися з представниками громади м. Новояворіськ та міської влади. 

Активісти ГО «Розвиток Громади» активно працюють над розширення географії своєї діяльності.  Свою допомогу та підтримку вони пропонують у різних районах Львівщини, в тому числі й на Яворівщині. З ініціативними громадськими активістами радо зустрілися як представники громадськості, так і владні посадовці, серед яких і міський голова Новояворівська Василь Муравель.

Члени ГО «Розвиток Громади» виступили з пропозиціями організації та проведення в місті святкування Дня вишиванки та встановлення меморіальної дошки загиблим землякам під час подій на Майдані та в ході проведення антитерористичної операції. Ці ініціативи отримали значну підтримку з боку громадськості та представників міста, тож результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю.

Варто зазначити, що з 10 по 13 липня, у Нояворівську проходитиме традиційний Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина» та святкування 50-річчя від дня заснування м. Новояворівськ. До проведення цього свята вирішили долучитися активісти «Розвитку Громади» і запропонували директору фестивалю Наталії Коваль свою допомогу. Тож чекайте 12 липня розважальні майтер-класи для дітей та чимало інших цікавих ініціатив від активістів «Розвитку Громади».