Розвиток Громади підтримує ініціативу щодо прозорості роботи керівництва обласної прокуратури

 
Представники ГО «Розвиток Громади» вважають за доцільне підтримати ініціативу громадськості щодо публічного звіту керівництва обласної прокуратури.
 
Призначення прокурора Львівської області супроводжувалось громадськими акціями та занепокоєнням стосовно можливості призначеного зверху кандидата належно організувати роботу прокуратури щодо відкритого та неупередженого розслідування корупційних справ та злочинів попередньої влади.
 
Юрій Квятковський будучи призначеним на посаду 14 червня 2016 року за неймовірно короткий термін змінив усіх заступників, а під час створення громадської Консультативної ради при обласній прокуратурі, запропонував подати кандидатуру від громадськості на посаду заступника обласного прокурора. Отож, за підтримки ряду громадських організацій Львівщини у жовтні цього ж року на посаду заступника прокурора Львівської області призначено громадського активіста, представника Громадської організації «Розвиток Громади», Юрія Татомира.
 
Сьогодні, громадські організації, які підтримали призначення заступника хочуть почути про його досягнення на відповідальній роботі. Оскільки формат звіту лише одного представника обласної прокуратури виглядатиме неповним, громадська організація «Розвиток Громади» пропонує вийти на відкритий звіт усьому керівництву прокуратури та розповісти не лише про зв’язки з громадськістю та роботу обласної прокуратури у галузі міжнародного співробітництва, але й про хід розслідування гучних корупційних справ.
 
Представники ГО «Розвиток Громади» та ряд інший громадських організацій вважають, що відкритість прокуратури є визначальною у відновленні довіри людей до влади, боротьбі з корупцією та демократичній розбудові нашої держави. Запровадження практики відкритого звіту керівництва обласної прокуратури з запрошенням ЗМІ також сприятиме довірі та взаємопорозумінню з  громадськістю.