Громадські організації Львівщини вимагають об’єктивного розслідування подій в Мукачево

Під час прес-конференції, яка відбулася 13 липня, було озвучено заяву громадських організацій та громадських активістів Львівщини щодо подій на Закарпатті.

Збройний конфлікт, який стався 11 липня в м. Мукачево, прокоментували представники «Правого сектору». На прес-конференції виступили офіційний речник ДУК «Правий сектор» Андрій Шараскін та голова ГО «Правий сектор - Захід» Олена Живко. Також свою позицію щодо конфлікту висловили й представники громадськості Львівщини. Голова ГФ «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський, озвучив текст заяви громадських організацій та громадських активістів Львівщини щодо мукачівських подій. Основною вимогою представників громадськості є здійснення об’єктивного розслідування конфлікту на Закарпатті та притягнення до кримінальної відповідальності усіх винних. Також активісти підтримують ініціативу відсторонення від виконання службових обов’язків усіх керівників силових структур Закарпатської області та інших високопосадовців регіону. 

«Нехай відбудеться об’єктивне слідство і нехай встановлять винних осіб, не можна кидати звинувачення необґрунтовано», - пояснює свою позицію Іван Спринський.

Підтримують заяву громадських активістів представники громадських організацій «Варта 1», «Варта 700», «Економічний бойкот», «Самооборона Львівського Євромайдану», «Розвиток Громади», «Народна самооборона», ГФ «Рабів до раю не пускають», «Пріорітет права», «Допомога армії України», ГФ «Афганська сотня», «Координаційна Рада сотень Майдану», «Волонтерський Полк» та інші.