ГО «Розвиток Громади» долучиться до організації культурну-просвітницьких заходів на Яворівщині

Сьогодні, 27 липня, відбулася нарада активістів громадської організації з керівниками Яворівського району.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці, зокрема наступним кроком якої стане допомога в організації святкувань з нагоди 150-річя з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького.  

Варто зазначити, що нещодавно Папа Франциск оголосив декрет про героїчність чеснот митрополита Шептицького. Цей крок є необхідним для початку процесу беатифікації духовного лідера українських греко-католиків. Шептицький був видатним реформатором та меценатом УГКЦ, промотором ідеї незалежної української держави.

Святкування 150-річчя від Дня народження духовного лідера відбудеться у селі Прилбичі (Яворівський район), де й народився Шептицький. Активістів громадської організації запросили допомогти в організації святково-просвітницького заходу. Вже традиційно члени організації влаштовуватимуть майстер-класи, малюватимуть патріотичні малюнки й навчатимуть мистецтву декупажу.

На святкування Дня народження Митрополита Шептицького очікується приїзд високоповажних осіб з України та закордону, також збереться велика кількість мешканців району та області.