Громадські об’єднання разом із ГО «Розвиток Громади» не згодні з інформацією щодо припинення діяльності або оновлення Громадської ради при УСБУ у Львівській області

07 жовтня 2015 року о 15:00 год. в конференц-залі офісу ГО «Розвиток Громади» відбулося засідання Комітету протидії корупції Громадської ради при УСБУ у Львівській області (далі –Комітет).

У засіданні Комітету взяли участь Юрій Татомир (ГО «Розвиток Громади»), Руслан Островський (ГО Комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю), Денис Тарасов (ГО Разом), Ростислав Кіяновський (ГО «Я –Львів’янин»), Ігор Коцюруба (ГФ «Афганська сотня»). Степан Білас (ГО «Всеукраїнська координаційна Рада Майдану»)виявив бажання взяти участь у засіданні Комітету і висловити свою думку стосовно даної ситуації.      

Першим питанням до розгляду стало звернення від ГО «Розвиток Громади» щодо можливого включення групи спеціалістів-випускників Школи майнового ревізора до роботи комітету з метою сприяння виявленню та подоланню конкретних корупційних випадків, що розглядаються його учасниками. Усі присутні члени Комітету протидії корупції на засіданні одноголосно підтримали цю ініціативу.

Основною темою, яка була включена в порядок денний та обговорено членами Комітету - наявність інформації в ЗМІ стосовно припинення діяльності або оновлення Громадської ради УСБУ у Львівській області.

Присутні на засіданні члени Комітету висловили свою категоричну незгоду щодо прийняття рішення керівництвом СБУ про припинення діяльності або оновлення Громадської ради при УСБУ у Львівській області та одноголосно погодилися із тим, що, відповідно до нормативно-правових актів,  керівництво СБУ не мало жодних законних підстав для припинення діяльності чи оновлення Громадської ради при УСБУ у Львівській області. Поруч з тим,  одноголосно було прийнято рішення направити відповідне звернення до Начальника УСБУ у Львівській області Андрейчука  В.Г., Голови Громадської ради при УСБУ у Львівській області Івану Спринському з метою отримання повної та достовірної інформації  щодо можливого припинення діяльності/оновлення складу Громадської ради при УСБУ у Львівській області керівництвом СБУ, УСБУ у Львівській області  та з вимогою підставно  обгрунтувати  прийняття такого рішення та надати відповідні документи у підтвердження або спростування (наказ, рішення) стосовно наведеної інформації.