Активісти ГО «Розвиток Громади» відвідали Яворівщину

Основним завданням, з яким  члени «Розвитку Громади» вирушили в Яворівську РДА, є контроль за дотриманням законних прав мешканки села Старичі у врегулюванні земельного конфлікту.

Активісти ГО «Розвиток Громади» спільно з народним депутатом України Андрієм Антонищаком продовжують відстоювати права літньої мешканки села Старичі Яворівського району, котра вже більше півроку бореться за право на вільний доступ до власного будинку. Нагадаємо, що заможний сусід  жінки, пані Шиндирук, збудував паркан на суміжній території, чим і перекрив їй дорогу додому. З питанням вирішення цього конфлікту активісти громадської організації та помічник народного депутата Андрій Болюбаш попередньо звернулися до голови сільської ради та голови Яворівської РДА.

Результатом цих звернень стало рішення Старичівської сільської ради про будівництво окремого заїзду до будинку пані Шиндирук. Про це під час зустрічі з активістами «Розвитку Громади», яка відбулася 22 червня, повідомив голова Яворівської РДА Орест Гнип. Посадовець зобов’язався проконтролювати дотримання вищезгаданого рішення. Отримавши задовільну відповідь від представника виконавчої влади Яворівського району, активісти громадської організації, зокрема, керівник напрямку «Взаємодія з владою» Юрій Татомир, провів презентацію діяльності ГО «Розвиток Громади» та однойменного благодійного фонду. Основну увагу приділили таким соціальним напрямкам роботи як «Допомога АТО», «Молодь і спорт» та проекту «Твій майстер на годину», спрямованому на допомогу людям з обмеженими можливостями. Дізнавшись про існуючі доробки громадської організації та майбутні соціальні проекти, представники влади Яворівського району зацікавились у співпраці. Тож ще одним позитивним результатом цієї зустрічі є домовленість про співробітництво. На даному етапі готуються договори про співпрацю між ГО «Розвиток Громади» та Яворівською РДА, які невдовзі будуть підписані сторонами.