«Сходняк» Садового у Львівській міській раді

Найбільше європейське місто України виплекало для України чергового «януковича», засновника нової псевдодемократичної політичної сили.

Молодий, креативний міський голова Львова Андрій Садовий, після втечі Януковича почав узурпацію влади в Україні з рідного міста, спираючись на вірних підданих - працівників виконавчого апарату міської ради та керівників комунальних підприємств. Спільно вони створили закриту корупційну схему відмивання бюджетних коштів через підставні комунальні підприємства та розпродаж комунального майна та міських земель. Депутати інших фракцій, які мають бізнес інтереси у Львові, отримали від Садового за свою душу «невеликі» привілеї у вигляді приміщень в центрі міста за заниженою ціною, посад в дотичних до міста установах або головування в найвпливовіших депутатських комісіях. Решту депутатів, яких є одиниці, і які безпосередньо близькі з громадським сектором Львова до уваги не беруть, їх не чують на сесіях, не запрошують на колегії та інші погоджувальні зборища.

В такій ситуації, міський голова Андрій Садовий отримав відчуття безкарності і на кожній сесії під загальне схвалення виділяє без будь-якого звіту мільйони бюджетних коштів на комунальні підприємства. Все би залишилось поза увагою людей, якби не львівське сміття, яке попри виділення космічних коштів почало з’являтися у лісосмугах та на полях всієї України. Останньою краплею стало нахабне рішення Садового про створення п’яти сміттєпресувальних ліній біля помешкань львів’ян, погоджене зі своїми депутатами в переддень і прийняте на сесії 19 лютого на Водохреща.

Обурені мешканці не змогли достукатись до депутатів. Намагання виступити на сесії та звернутись до совісті депутатів, блокувалось з боку мерії посиленою охороною з боку Національної гвардії, Муніципальної дружини, футбольних фанатів, охоронців з Львівської тютюнової фабрики та невідомих осіб в цивільному одязі  
В інформаційному просторі Садовий, як прихований власник медіахолдингу Люкс (24 канал, Захід.нет, радіо 24 і радіо Люкс) безсоромно називає мешканців Львова та представників громадських організацій «бандформуваннями 90-х і тітушками» які намагаються вплинути на думку депутатів.

Як гідний послідовник своїх «попєрєдників» Андрій Садовий пішов ще далі. Напередодні сесії 9 лютого, міська рада запровадила обов’язкову акредитацію журналістів та ввела утаємничену процедуру запису мешканців на виступ на сесії. Окрім закритих дверей Ратуші, 9 лютого львів’ян вразила неймовірна кількість «братків» в спортивному спідньому і кросівках, які зайняли гардероб, фракційні, малу сесійну залу і навіть залу для ЗМІ. Попри мирну протестну акцію під стінами Ратуші з гучним боєм по діжках, палінням шин та ганебні вигуки в адресу міського голови, депутати слухняно ділили найбіль
ш європейське місто України.