Керівництво державної фіскальної служби України відреагувало на скаргу проти податківця Магдяка

ГО “Розвиток Громади”, спільно з ГФ “Афганська сотня”, ГО “Я – Львів`янин”, а також Громадською радою при Головному управлінні Міндоходів у Львівській області висловили недовіру начальнику управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області Андрію Магдяку. Юридичний відділ громадської організації відправив офіційний лист-скаргу голові Державної фіскальної служби України Білоус І.О.

У відповідь на наше звершення до Львова з робочим візитом приїхав заступник начальника відділу зонального контролю управління оперативно-зонального контролю Головного управління внутрішньої безпеки Скрипченко Віталій Григорович. Високопосадовець зустрівся активістами громадських організацій “Розвиток Громади” та “Я – Львів`янин”.
 
“За підсумками зустрічі були прийняті рішення по-перше реанімувати весь пакет документів на погодження питання стосовно того, чи повинна дружина Магдяка займати посаду інспектора на митниці, оскільки існує конфлікт інтересів. По-друге перевірити факт висловлених позицій по скарзі та донести реальну інформацію безпосередньо до начальника фіскальної служби України. Основне відсторонити від роботи та в ході перевірки, якщо будуть знайдені порушення негайно звільнити Магдяка А. Я.” – повідомив керівник ГО “Розвиток Громади” Болюбаш А.
 

Нагадаємо, напередодні до громадської організації звернулися працівники ТзОВ «Торговий дім «Все для тебе» й розповіли про шокуючі вимагання хабара в сумі 650 доларів від інспектора. Держслужбовець всіляко уникав зустрічі з громадськістю. Також Магдяк А.Я. категорично відмовився пройти тест на детекторі брехні. Така поведінка безумовно викликала сумніви у громадськості стосовно чесності високопосадовця й наштовхнула на думки стосовно існування певних корупційних схем.

Юристи ГО “Розвиток Громади” направили звернення до Державної фіскальної служби України з проханням розглянути питання службової відповідності Магдяка А.Я. та вжити всіх заходів для проведення повноцінної, всебічної й об’єктивної перевірки діяльності управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області. Існують певні питання стосовно законності перебування держслужбовця на посаді. Адже дружина Андрія Магдяка працює на митниці, а у повноваження держслужбовця входить виявляти зловживання та корупційні дії працівників тої ж митниці. Сам Магдяк прийшов на службу з тієї ж митниці, де довгий час працював й безумовно знав про всі “механізми роботи” даної установи.

У громадськості також виникають припущення стосовно причетності Магдяка до діяльності конвертаційних центрів Львівщини. З березня до серпня 2014 року в Україні було виявлено та закрито 37 конвертаційних центрів. З них на Львівщині закрито аж один. Невже у Львові немає більше конвертаційних центрів? Чи можливо їх вдало “кришують”, ті що мали б закривати? Стосовно недовіри та причетності А.Я. Магдяка в діяльності конвертаційних центрів надходили звернення до Президента України. Проте зважаючи, на те що президентом в той час був Янукович, відомий корупційними схемами так званої “сім`ї” можна зробити висновок, що високопосадовець є слугою тогочасної системи. Згідно даного звернення оборот конвертаційного центру, який “кришував” нинішній очільник Міндоходів складав понад мільярд гривень щороку.