Громадськість домоглась свого: Єфремова тримають під вартою

Столичний суд обрав запобіжний захід колишньому керівнику  Партії  регіонів – 2 місяці тримання під вартою. Біля приміщення суду його проводжали громадські активісти, серед яких учасники ГО «Розвиток Громади», вигуками «Слава Україні».

 «Єфремова на нари», -  скандували  сьогодні АТОвці та громадські активісти    біля Печерського суду в Києві. Саме тут 1  серпня відбулося засідання суду щодо  розгляду запобіжного засобу Олександру  Єфремову.За словами генпрокурора,  слідство підозрює екс-депутата Верховної  Ради у кількох злочинах, серед яких  сепаратизм та підтримка терористичної  організації ЛНР.Біля приміщення Феміди зібралось чимало громадських активістів з усієї України та учасників АТО. Зі Львова висловити свою думку та громадянську позицію приїхали учасники  ГО «Розвиток Громади», СК «Легіон» , Львівська обласна спілка соцзахисту бійців АТО та сімей загиблих. Люди вимагають справедливого суду.  З налаштування та лозунгів громадських діячів одразу стає зрозуміло - люди вважають Єфремова зрадником України і хочуть притягнути його до відповідальності за вчинки.

  

У результаті громадськість таки добилася свого : екс- регіонала триматимуть під вартою до 28 вересня. Вивезли Єфремова з приміщення суду під вигуки «Слава Україні», які лунали від активістів.