У Стрийському парку може з’явитись інклюзивний дитячий майданчик

У Львові від сьогодні і по 15 листопада триває голосування за проекти у конкурсі «Громадський бюджет м. Львова». ГО «Розвиток Громади» підтримує та закликає небайдужих мешканців Львова голосувати за проект №15, нашого представника - Софії Ганяк.

Відео представлення проекту:

 

 

Інклюзивний спортивний майданчик у Стрийському парку – це можливість для дітей з інвалідністю отримати необхідні умови для розвитку та дозвілля на свіжому повітрі!

Проголосувати за проект № 15 можна за посиланням https://lviv.pb.org.ua/projects/15 та у ЦНАПі https://city-adm.lviv.ua/services/contacts.

#Творимо_добро_разом!

Нагадаємо, громадський бюджет Львова - це конкурс, де проект-переможець за кількістю голосів, повністю фінансується з місцевої казни. Відтак, аби перемогти та отримати змогу додатково облагородити та оновити прибудинкову територію необхідно об’єднатись навколо одного проекту, аби голоси не розділялись. Адже, як показує минулорічна практика(у 2017 році був поданий проект спортивного майданчика на території школи №92), коли подано багато проектів – жоден з них не отримує достатньої кількості голосів, позаяк один львів’янин може відати свій голос лише за один проект малий і один великий.