ГО «Розвиток Громади» активно продовжує ознайомлювати громадськість зі своєю діяльністю

12 листопада  у Стрию учасники стрийського осередку ГО «Розвиток Громади» спільно з учасниками  центрального офісу ГО Розвиток Громади (м. Львів) провели  «Круглий стіл» для студентів факультету правознавства Національного аграрного університету.

Зустріч відбулась у стінах  Стрийського коледжу Львівського НАУ. Такий захід стрийський осередок громадської організації провів вперше у рамках проекту «Школа громадського активіста», мета якого активувати та залучити молодь до громадської роботи.

Зі вступним словом до присутніх звернувся керівник напряму «Взаємодія з владою»  ГО «Розвиток Громади» Юрій Татомир, який окреслив роботу та основні напрямки діяльності громадської орган.ізації.
Ігор Кобрин  -  керівник стрийського осередку розповів студентам про роботу, яку здійснює організація та проекти, які в майбутньому будуть реалізовуватись на теренах Стрийщини.

Тетяна Панасенко – юрист, учасник ГО «Розвиток Громади» поділилась з присутніми більш розгорнутою інформацією щодо соціальних та благодійних проектів, таких як: «Жіночність без границь», «Такі різні – такі рівні» та інших суспільно-важливих ініціатив, які змінили  географію і стали Всеукраїнськими. Також з власного досвіду  розповіла про переваги  професії юриста та труднощі, з якими юристи стикаються у своїй повсякденній роботі.

Активну участь в «Круглому столі» взяли і студенти, які охоче ставили запитання членам ГО «Розвиток Громади». Найбільше їх цікавило яку правову допомогу вже надали громадські активісти, як вирішити екологічну проблему у Стрию, як привернути увагу суспільства до проблем неповносправних та соціально незахищених верств населення, як змінити судову систему в країні та ін. Торкнулись і питання працевлаштування та труднощів, які у майбутньому чекатимуть молодих спеціалістів.На завершення зустрічі Ігор Кобрин оголосив студентам про старт першого етапу конкурсу на написання проектів. Тематика таких проектів  як соціального, так і правового характеру, того регіону в якому проживають молоді люди. Роботи студентів оцінять члени стрийського осередку ГО «Розвиток Громади».

Під час другого етапу, який відбудеться через два тижні, громадські активісти оголосять найкращі проекти. Нагородою стане співпраця із ГО «Розвиток Громади» та впровадження  авторських проектів у життя. Як бонус – юридична практика в адвокатській конторі.

Висловлюємо особливу подяку директору Стрийського аграрного коледжу – Дмитришину  В.Ф. за сприяння  в організації “Круглого стола”.