Представники громадськості Львівщини зміцнили співпрацю

Сьогодні, 15 лютого, Громадські ради при органах влади Львівщини підписали меморандум про співробітництво та партнерство з Об’єднанням профспілок Львівщини, Молодіжною Радою ОПЛ, Асоціацією платників податків України у Львівській області та Об'єднанням роботодавців Львівської області.

Меморандум ініційований Громадською радою при Львівській ОДА та Громадською радою при СБУ у Львівській області, за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. Договір передбачає всебічну співпрацю, консолідацію зусиль та створення партнерських відносин між представниками громадськості Львівщини та інститутами громадського суспільства. Усе аби сприяти впровадженню громадських ініціатив, направлених на налагодження конструктивного діалогу між громадянами і владою. Також меморандум дозволить покращити інформаційну підтримку діяльності громрад та відповідних органів влади.

"Це є знакова подія для всієї області, яка засвідчує, що процеси в Україні, для налагодження співпраці влади з громадою, працюють у правильному напрямку. Меморандум допоможе громаді краще впливати на державну політику", - зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.
 


Головним напрямом договору про співпрацю стане забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики на території області та вирішення питань місцевого значення. Відтак, аби напрацювати узагальнені практики участі громадськості у процесі прийняття рішень передбачається підготовка та реалізація спільних ініціатив, публічних заходів та проектів. Зокрема проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей тощо.

"Сьогодні Ми консолідуємо зусилля, аби об'єднати ініціативи та думки великої громади Львівщини у спільну позицію. Наша область завжди на передовій України у питанні реалізації державної політики щодо співпраці з громадськістю. Дуже дякую усім, хто вірить та допомагає нам", - розповів один з ініціаторів підписання меморандуму, голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш
 


Меморандум про співробітництво та партнерство підписано терміном на 5 років між Громадською радою при Львівській обласній державній адміністрації, Об’єднанням профспілок Львівщини, Молодіжною Радою Об’єднання Профспілок Львівщини, Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області, Львівським обласним об'єднанням організацій роботодавців «Об'єднання роботодавців Львівської області», Громадською радою при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області, Громадською радою при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Львівській області, Територіальним осередком Громадської ради при Державній архітектурно-будівельній інспекції України у Львівській області, Громадською радою при Головному управлінні Держпраці у Львівській області, Громадською радою при Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, Громадською радою при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та Громадською радою при Службі автомобільних доріг у Львівській області.

З повним текстом меморандуму можна ознайомитись за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1Xi4oVjUYil63DfnFxJ9YRSy4-gI3I-fI/view?usp=sharing

На завершення офіційного підписання меморандуму учасники російсько-української війни вручили нагороди представникам громадськості Львівщини "За вірність національній ідеї".