Ярослав Антоняк злісно ухиляється від участі у Громадських радах про СБУ Львівщини

Громадська організація «Розвиток Громади», спільно з ГФ «Афганська сотня» ініціювали проведення позачергового засідання громадської ради про СБУ Львівщини. Ярослав Антоняк відмовився взяти в ньому участь й публічно представити свою біографію.

В трагічний для країни час, коли на Сході гинуть сотні військовослужбовців, Служба безпеки України, як ніколи, потребує кваліфікованих кадрів. Нагадаємо, нещодавно на території Львівської області була затримана небезпечна терористична група, яка планувала низку масштабних терактів. Їх дії координувало Головне розвідувальне управління РФ, яке хотіло вчинити теракти на об’єктах критичної інфраструктури та оборонно-промислового комплексу регіону. Такі спроби диверсантів ще раз доводять, що у час фактичної війни з Росією в СБУ мають працювати виключно професійні та надійні кадри, здатні попередити будь-які терористичні дії. Разом з тим, у громадськості виникають суттєві підозри, щодо службової відповідності Антоняка Я.

Ярослав Антоняк всіляко уникає участі в Громадській раді при СБУ Львівщини, однією з функцій якої є здійснення демократичного цивільного контролю за діяльністю СБУ в частині, що стосується забезпечення державної безпеки.

Варто зазначити, що Ярослав Антоняк у 2012 році балотувався у народні депутати від партії «Україна – Вперед», яка, як відомо, була технічним проектом «Партії Регіонів». Також, з неофіційною інформацією, під час служби Ярослава Антоняка на митниці був виявлений факт вимагання та отримання хабара від фізичної особи-підприємця. За це керівництво митниці запропонувало йому звільнитися зі служби за власним бажанням.

З огляду на вищезазначене, виникають питання: яким чином Ярослав Антоняк буде обраний на посаду заступника голови СБУ? Чому саме його голова СБУ Валентин Наливайченко запросив працювати у спецслужбу?