«Розвиток Громади» на Яворівщині

Громадська організація ефективно діє не лише у місті Лева, але й по всій області. Юрист «Розвитку Громади» провів низку зустрічей у Яворівському районі.

Активісти ГО «Розвиток Громади» активно працюють над розширенням географії своєї діяльності.  Свою допомогу та підтримку вони надають мешканцям різних районів Львівської області, в тому числі й жителям Яворівщини. З ініціативними громадськими активістами радо зустрілися представники району.

Зустріч з головами селищних рад
Очільник яворівської райадміністрації запросив активіста «Розвитку Громади» Юрія Татомира та представників Офісу реформ на зустріч із головами селищних рад району. Під час зустрічі Орест Матвішин, голова Офісу реформ, розповів про переваги об'єднання територіальних громад. Також розглянули питання  новововведень, які найближчим часом будуть прийняті Верховною Радою України та зміни до проекту Конституції щодо утворення у районних та обласних радах виконавчих комітетів та введення посад префектів в обласних державних адміністраціях. Експерт Андріян Фітьо ознайомив присутніх з економічними передумовами формування «спроможних громад», фінансовим забезпеченням структури об'єднаної територіальної спільноти, порядком формування бюджету. Юрій Татомир, в свою чергу,  виступив з підтримкою створення територіальних об’єднань. Також розглянули питання щодо важливості надання вторинної юридичної допомоги в межах району.Вирішення проблеми у Старичах

Вже близько року активісти громадської організації «Розвиток Громади» допомагають літній мешканці села Старичі, Яворівського району захищати її право, гарантоване законами України, на вільний доступ до власного будинку. Юрій Татомир зустрівся з сільським головою, аби дізнатися як проходить будівництво ще однієї дороги для до обійстя Станіслави Шиндирук. Очільник села Старичі повідомив, що роботи ведуться й пообіцяв до кінця серпня їх закінчити (звичайно, якщо буде фінансування).

Водоканал незаконно стягує кошти з мешканців міста?
Підприємці міста Яворова звернулися до громадської організації «Розвиток Громади» з проханням надати правовий захист  щодо висунутої претензії МКП «Новояворівськводоканал» , стосовно додаткової плати за понадлімітний скид об’ємів стічних вод. На думку підприємців, ці претензії є незаконними, адже в укладених договорах на надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення не обумовлено плату за скид об’ємів стічних вод, які перевищують указані добові об’єми.  Юрист громадської організації приїхав до голови водоканалу міста аби з’ясувати ситуацію та попросив в найкоротший термін надати всі необхідні документи.