У Львові майже рік не призначають голову податкової

Громадськість вимагає прозорого призначення голови місцевої ДФС, а не кулуарного «схвалення» кандидатури Києвом.

Цього місяця буде рівно рік як управління фіскальною політикою регіону здійснюється не керівником відповідної установи, а лише виконуючим його обов’язки. Тобто вже рік Львівщина не має особи, яка є відповідальною за те, яким чином будується та впроваджується в життя фіскальна докртина на території нашої області.

4 березня 2015 року пройшов конкурс на заміщення посади керівника фіскальної служби міста. За результатами конкурсу на вакантну посаду начальника управління ДФС у Львівській області було обрано дві кандидатури – бізнесмена Михайла Коропецького і юриста Маркіяна Мальського, але й досі керівника в управлінні ДФС у Львівській області немає.

Громадські активісти наголошують, що якщо керівництво ДФС не погоджується з результатами конкурсу, то нехай його скасують і призначать новий. Представникам громадськості, важливо, щоб призначення на цю посаду відбувалося максимально відкрито і законно.

«Призначення очільника такої важливої для області служби повинно відбуватися відкрито та прозоро. Сьогодні, натомість, ми маємо відсутність системних змін у роботі служби, яких вимагав Євромайдан під час Революції Гідності, невірні кадрові призначення, неефективне державне управління та спробу руками фіскальної служби зберегти всі злочинні схеми попередньої корумпованої влади », - зазначив Андрій Болюбаш, голова громадської організації «Розвиток Громади».

Водночас, представник громадської організації "Варта-700" Надія Шелестак розповіла, що надходить інформація про те, що нового керівника львівської податкової хочуть призначити кулуарно. За її словами, наприкінці минулого тижня на засіданні Громадської ради при голові Львівської ОДА була присутня Ірина Столярик (начальник управління ДФС в Івано-Франківській області – ІФ), яку представили як можливого кандидата на посаду начальника управління ДФС у Львівській області і натякнули, що саме її в Києві бачать новим керівником обласної податкової.

Громадськість одноголосно виступає проти таких кулуарних призначень. Після Революції гідності львів’яни, як ніколи, розуміють важливість боротьби з корупцією та дотриманням Законів Україні.