ГО “Розвиток Громади” була запрошена на презентацію програми “Стратегія – 2020″

Громадські активісти взяли участь у презентації програми реформ, яку в приміщенні ЛНУ ім. Івана Франка анонсував Президент України. В актовій залі Франкового університету були присутні відомі політичні та громадські діячі, керівники правоохоронних органів, журналісти, студенство

В п`ятницю, 3 жовтня у Львові була представлена революційна програма реформ європейського рівня. В її основі 8 базових реформ та дві програми. Всі вони мають на меті протидію корупції, зміну судового устрою, реформу правоохоронних органів та системи національної безпеки та оборони, зміни в державній службі, децентралізацію, дерегуляцію, а також розвиток підприємництва. Плануються зміни в галузі охорони здоров’я та масштабна податкова реформа. Дві програми спрямовані на досягнення енергонезалежності та просування України у світі.

“В цілому презентація “Стратегії – 2020″ справила позитивне враження. Була проведена грунтовна аналітична робота. Особливо кидається в очі те, що у людей, які її розробляли є розуміння важливості проведення реформ та націленість на результат. Великим плюсом є те, що вона не дається зверху, не нав`язується, а йде знизу до верху і кожен громадянин держави має змогу внести свої корективи. Ми щиро сподіваємося, що програму буде якісно виконано й слова не розійдуться з ділом” – поділився активіст Назар Сенів.“Стратегія 2020″ співпадає з головними засадами діяльності громадських організацій у частинах децентралізації влади та збільшення ролі місцевих громад.

“Сподіваємося, що втілення реформ програми приведе до влади нових незаангажованих людей, які народилися в незалежній Україні й мають нові проєвропейські стандарти мислення” – розповідають активісти.