Кабмін хоче перевіряти фізичну підготовку українців

Кабінет міністрів України доручив профільним міністерствам та місцевим адміністраціям забезпечити з 2017 року проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України.

Відповідна постанова уряду №1045 від 9 грудня 2015 року оприлюднена на офіційному сайті Кабміну. Згідно із документом, Міністерству молоді та спорту, Міністерству освіти і науки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони, Раді міністрів АРК, обласним адміністраціям та Київській та Севастопольській міським держадміністраціям доручено розробити протягом 2016 року тести і нормативи для проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України і забезпечити з 2017 року проведення такої підготовки.

Профільні міністерства та місцеві адміністрації подаватимуть щороку до 1 грудня Міністерству молоді та спорту інформацію про проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України. Там інформацію узагальнюватимуть і до 30 того ж року подаватимуть Кабінетові міністрів України.

Також Кабмін затвердив порядок проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України, згідно з яким “метою щорічного оцінювання є визначення та підвищення рівня фізичної підготовки населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, поліпшення його здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції”.