«Розвиток Громади» відстоює права пільговиків на Стрийщині

В рамках візиту члена громадської організації «Розвиток Громади» , правозахисника Юрія Татомира до Стрийської міської ради, активіст був запрошений на зустріч з головами селищних рад.

Спочатку член «Розвитку Громади» разом з експертом Андріяном Фітьо приїхав до Стрийської міської ради, де відбулася зустріч з першим заступником очільника міста Маланієм Романом Дмитровичем. Під час зустрічі відбулася презентація діяльності громадської організації, успіхи якої приємно вразили посадовця. Потім відбувалося обговорення подальшої співпраці з громадськістю.Після цієї зустрічі члена громадської організації було запрошено на семінар за участі очільників селищних рад району. Одним з найважливіших питань заходу була пропозиція місцевого перевізника, який, до речі, є монополістом на Стрийщині, встановити обмеження проїзду для певних категорій населення.

Юрист Юрій Татомир пояснив присутнім, що таке обмеження суперечить Конституції України, є незаконним та антигуманним, зважаючи на складну економічну ситуацію в країні. Його позицію підтримали учасники заходу й домовилися не допустити незаконного обмеження проїзду у районі.

Також під час зустрічей був присутній львівський експерт Андріян Фітьо. Він разом з Юрієм Татомиром  взяли участь в обговоренні формування територіальних громад Стрийщини. Мова йшла про етапи формування територіальних громад, економічні передумови цього процесу, терміни подання документів до обласної адміністрації та обласної ради.