Громадські активісти зібралися, аби домагатися справедливості у справі обвинувачення у замаху на вбивство, за яке підозрюваному загрожує довічне ув’язнення.

Сьогодні, 8 липня, громадські активісти прийшли до обласної прокуратури Львівщини, щоб висловити підтримку позиції прокурора у кримінальному провадженні, що стосується замаху на замовне вбивство, за яке підозрюваному загрожує довічне ув’язнення. Крім цього, учасники акції висловили обурення, що деякі громадські активісти чинять тиск на суд.

Як розповів репортерові телеканалу ZIK Оксані Маруняк керівник громадської організації «Я – львів’янин» Андрій Антонищак, на акцію вийшли представники чотирьох громадських організацій: львівського Євромайдану, «Я – львів’янин», «Нескорені» і «Розвиток громади».

Юрист ГО «Розвиток громади» Юрій Татомир зазначив, що активісти зібралися, аби домагатися справедливості у справі обвинувачення у замаху на вбивство, за яке підозрюваному загрожує довічне ув’язнення. Юрист розповів, що на суд чиниться тиск з боку громадських організацій «Білі горвати» та «Автономний опір».

Представник прокуратури Богдан Дяків, який вийшов до активістів, розповів ZIKу, що представники організації «Білі горвати» увірвалися на судове засідання, а після того, як суддя оголосила перерву, почали розмовляти із підсудним без дозволу конвою. «Такі дії неприпустимі», – переконаний прокурор.

Також Андрій Антонищак у коментарі кореспонденту наголосив, що під час військових дій у країні будь-які чвари потрібно припинити і не проводити пікетів. Він зазначив, що будь-який пікет у Львові відразу потрапляє на російські телеканали і подається так, що львів’яни не сприймають нової влади. На його думку, такі події штучно дестабілізують ситуацію.