Громадські активісти виступають проти призначення екс-митника на посаду заступника голови СБУ

ГО “Розвиток Громади” спільно з ГФ “Афганська сотня” направили офіційне звернення-протест у СБУ, Адміністрацію Президента, а також Кабінет міністрів України.

Громадські активісти з’ясували, що колишній митник Ярослав Антоняк, якого, за неофіційними даними, звільнили через вимагання та отримання хабара, має намір зайняти посаду заступника голови СБУ Львівщини.

Ярослав Антоняк працював на львівській митниці у відділі боротьби із контрабандою. За неофіційною інформацією, під час його служби було виявлено факт вимагання та отримання хабара від фізичної особи-підприємця. За це керівництво митниці запропонувало Я. Антоняку звільнитися зі служби за власним бажанням. Окрім того, 2012 року екс-митник балотувався в народні депутати від партії «Україна – Вперед», яка, як відомо, була технічним проектом Партії регіонів.

У громадськості виникають суттєві запитання, щодо доцільності обрання на посаду заступника голови СБУ людини із заплямованою біографією. Тому одразу дві громадські організації направили звернення-протест у найвищі державні органи України.

До вашої уваги повний текст документу: