Замість податкової міліції створять службу фінансових розслідувань

Державна фіскальна служба оприлюднила для обговорення законопроект про реформування підрозділу податкової міліції ДФС.

Замість податкової міліції планується створити Службу фінансових розслідувань, яка складається із спеціальних підрозділів по боротьбі з правопорушеннями у сфері оподаткування та бюджетній сфері, спеціальних підрозділів боротьби з контрабандою і порушеннями митних правил.

За словами керівника ДФС, зміняться не тільки назва, а й функції податкової міліції. Також відбудеться зміна кадрового складу - це будуть переважно співробітники, які працювали з фінансовими та економічними злочинами в СБУ.

Очолити СФР повинен перший заступник керівника центрального органу виконавчої влади, який реалізовуватиме державну податкову і митну політику.

У Фіскальній службі вважають що реорганізація не призведе до додаткових бюджетних витрат.

Прийом на службу проводитиметься на конкурсній основі, з урахуванням рівня професійної компетентності, особистих якостей та досягнень кандидатів.

Зауваження та пропозиції до зазначеного законопроекту можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу: Державна фіскальна служба України, Головне оперативне управління, Львівська площа, 8, м. Київ, 04655, електронну –invest_rada@sfs.gov.ua, до Державної регуляторної служби України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.