Одіозного архітектора скандальних ДПТ м. Львова відсторонять від обов’язків (ВІДЕО)

Сьогодні, 13 березня, у Львівській ОДА відбулось чергове засідання комісії, до якої входять представники громадськості, обласні чиновники, архітектори та експерти, щодо перевірки діяльності ДП «Містопроект». Нагадаємо, архітектори цього держпідприємства розробили левову частку усіх детальних планів м. Львова, частина з яких суперечать інтересам мешканців та порушують вимоги законодавства про регулювання містобудівної діяльності.

На засіданні розглянули матеріали щодо законності проектування дев’яти детальних планів території, головним архітектором яких є працівник ДП «Містопроект» Юрій Столяров. Комісія повинна встановити чи розробленні архітектором детальні плани, які погодив виконком ЛМР, не суперечать Генплану та плану зонування м. Львова, що у свою чергу грубо порушує містобудівне законодавство.

У свою чергу, представники ГО «Розвиток Громади» сьогодні подали заяву у правоохоронні органи щодо вчинення кримінального правопорушення Юрієм Столяровим під час розроблення низки ДПТ у м. Львові. Розглянувши усі факти голова комісії Ірина Гримак (заступник голови облдержадміністрації) рекомендувала керівнику ДП «Містопроект» Івану Квику відсторонити Юрія Столярова від розроблення містобудівної документації у межах м. Львова на час слідства. Керівник держпідприємства пообіцяв, що до наступного засідання підготує відповідне розпорядження. А ще заступник голови ОДА затребувала у Івана Квика, до 15 березня, офіційні письмові пояснення щодо розроблення детальних планів, які розглядає комісія на наявність порушень.

 

посилання: https://www.youtube.com/watch?v=1FieJ9iE-pc&feature=youtu.be

Додамо, що на засідання були присутні мешканці вул. Щирецької, детальний план якої також розглянула комісія.

Наступне засідання комісії відбудеться у четвер, 21 березня, на якому розглянуть попередню інформацію від правоохоронних органів щодо ходу розслідування, а також проаналізують відповіді на звернення комісії у ході перевірки діяльності ДП «Містопроект», до компетентних органів. Також комісія підготує звернення до міської ради та депутатів ЛМР з рекомендацією виділити кошти на корегування Генерального плану м. Львова.

ГО «Розвиток Громади», в особі представників у комісії, тримає дане питання на особливому контролі. Втім, у разі невиконання досягнутих, у ході засідання, домовленостей разом із місцевими мешканцями почнемо акцію протесту під стінами ДП «Містопроект».