Представники ГО «Розвиток Громади» побували на зустрічі з головою ЛОДА

Активісти громадської організації зустрілися з новим очільником Львівської області Олегом Синюткою та обговорили ряд важливих питань стосовно мобілізації і допомоги військовослужбовцям.

Засідання за участі представників громадських організацій та осередків політичних партій пройшло у Львівській облдержадміністрації вчора, 12 лютого, о 18 годині. На зустрічі були присутні активісти ГО «Розвиток Громади».

Основною метою зборів було обговорення поточного стану мобілізації і допомоги українським військовим. Також були розглянуті питання забезпечення мобілізаційної роботи (призову), підготовки населення до техногенних ситуацій, виділення земельних ділянок учасникам бойових дій.

«На жаль, департамент ЛОДА досить вибірково підійшов до питання формування списку запрошених активних та дієвих громадських організацій, бо не всі були запрошені. Маємо надію, що наступного разу чиновники обласної адміністрації заздалегідь повідомлять про подібні засідання всі соціально відповідальні громадські об’єднання», – поділився юрист ГО «Розвиток Громади» Юрій Татомир.