ЗАКЛИК ДО НАРОДНИХ ОБРАНЦІВ

З травня цього року  у зв’язку із трагедією на Грибовицькому сміттєзвалищі, проблема Львівського сміття набула резонансу по всій країні, що дуже негативно відбивається на іміджі та життєдіяльності міста Львова. В понеділок вирішується питання: «чи буде продовжуватися ця бездіяльність, чи все ж зможемо ми почати вирішувати цю проблему, шляхом прийняття чіткого, прозорого та ефективного плану дій»?!
Проте, є одна проблема, міський голова не зацікавлений в прозорості та об’єктивності всього, що стосується цієї теми. Він навпаки хоче маніпулятивно об’єднати тему Львівського сміття та питань щодо прийняття бюджету міста з метою заблокувати прийняття рішень, аби перекласти відповідальність на депутатів і заховати за цим своє небажання вирішити це. А пояснюється це просто, Садовий А. використовує цю тему в особистих політичних цілях.
Ми громадськість Львівщини закликаємо депутатів Львівської міської ради та Львівського міського голову прийти на Сесію ЛМР, що відбудеться 26.12.2016 року о 10:00 год. та взяти на себе відповідальність за те, що відбувається в м. Львів!
 
З повагою -
Громадськість Львівщини (громадські організації, мешканці міськрайонів Рясне-1, Рясне-2, Левандівки, Білогорщі, Кам»янки)