З 1 вересня Бюро правової допомоги відчинять свої двері

В п'ятницю, 15 липня,  закінчився третій етап конкурсного відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги у Львівській області.

Впродовж двох тижнів комісія з юристів, представників Міністерства юстиції та громадських організацій, серед яких була і Тетяна Панасенко з ГО «Розвиток Громади», проводила співбесіди з кандидатами. Планувалося, що учасників буде 171, проте з різних причин кілька кандидатів, яких запросили до участі, не з'явилися на інтерв'ювання. 


Більшість кандидатів, які брали  участь у конкурсі, – молоді юристи, випускники. Були серед претендентів і колишні судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та  органів юстиції. 


Після двотижневої напруженої праці конкурсна комісія зробила свої висновки та підписала протокол, у якому рекомендували найбільш комунікабельних, стресостійких, толерантних та доброчесних претендентів на посади керівників та заступників керівників Бюро правової допомоги. 


Вже з 1 вересня цього року новостворені Бюро правової допомоги відчинять двері усім, хто потребує захисту своїх прав та свобод.