Об’єднання територіальних громад Стрийщини

Керівник напряму Взаємодія з владою ГО «Розвиток Громади» Юрій Татомир обговорив питання децентралізації в прямому ефірі телеканалу «ТВ Лан» (м. Стрий).

Децентралізація – гучна реформа, яка є надзвичайно необхідною в Україні, проте впроваджується повільними темпами та не без перешкод. Як стверджують експерти,  спротив населення до адміністративної реформи, спричинений високим рівнем необізнаності та нерозумінням переваг нововведень.

Роз’яснити та популяризувати адміністративну реформу беруться не лише експерти Офісу реформ, але й громадські активісти. Нещодавно керівник напряму Взаємодія з владою ГО «Розвиток Громади» Юрій Татомир відвідав Стрийщину та взяв участь у дискусії на тему децентралізації в прямому ефірі ТРК «Лан» (м. Стрий) у телепрограмі «Іду на Ви».  Передача була присвячена темі «Об’єднуємося заради майбутнього» і стосувалася переваг та недоліків адміністративної реформи, а також способів її впровадження.  В ході обговорення  Юрій Татомир розповів про подальшу співпрацю з територіальними громадами у Стрийському районі з метою роз’яснення нововведень в адміністративній реформі.

«Саме через необізнаність населення відбувається таке гальмування впровадження реформи, тому треба роз’яснювати людям що саме відбувається і яка від цього буде користь. Наша громадська організація готова долучатися до роз’яснювальної роботи, зокрема і на Стрийщині, тим паче, що ми в скорому часі відкриваємо наш осередок в Стрию», - повідомив Юрій Татомир.