Активісти ГО "Розвиток Громади" були запрошені спостерігачами під час обрання голови і заступника Господарського суду Львівської області

Представники громадськості побували у Господарському суді Львівської області, де проконтролювали процес переобрання голови і заступників суду.

16 квітня у Господарському суді Львівської області відбулося засідання суддів щодо переобрання голови та заступників Господарського суду. Серед присутніх були представники громадськості, зокрема активісти ГО "Розвиток Громади" і журналісти. Зазначимо, що громадськість була запрошена в якості спостерігачів за належністю та прозорістю проведення засідання.

 За результатами проведення зборів на посаду голови Господарського суду Львівської області вибрали Юркевича М,В. За нього віддали 31 голос з 33. Заступниками голови суду стали Артимович В.М. і Чорній В.З., які набрали по 21 голосу.
 

"Засідання проводилося в межах Закону України "Про статус суддів та судоустрій" від 07.07.2010 № 2453-VI. Порушень зафіксовано не було. Ми вітаємо обраних голову та заступників Господарського суду. Проте, як активний інститут громадянського суспільства, залишаємо за собою право проводити контроль за діяльністю як новопризначених суддів, так і апарату суду в цілому", - поділився представник громадськості, адвокат ГО "Розвиток Громади" Юрій Татомир.