ГО «Розвиток Громади» долучився до напрацювання «дорожньої карти» розвитку м. Борислав

Сьогодні, 14 вересня, голова Громадської ради при ЛОДА та активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Болюбаш відзначив подяками учасників, що допомогли організувати конференцію «Стратегія Розвитку Борислава».
 


Нагадаємо, 9 вересня, за сприяння Бориславської міськради, Департаменту ПЕК та громадської ради при ЛОДА, відбулась конференцію, щодо напрацювання покрокового плану розвитку міста Борислав. Захід відбувся в рамках святкування 630-річчя міста та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Участь у конференції прийняли громадські активісти, представники культури та нафто-газової промисловості, а також директор театру опери та балету ім. С. Крушельницької, народний артист України Василь Вовкун, очільник облдержадміністрації Олег Синютка та народний депутат України Богдан  Матківський.

Дорожню карту розвитку Борислава вдалось напрацювати по 4-ьох напрямах: історичному, екологічному, енергетичному та рекреаційно-санаторному. Зокрема учасники конференції розглянули міські проблеми екологічного стану, видобуток йоду та брому, використання його-бромної води в лікувальних цілях, перспективи видобутку збільшення нафти, шляхи використання природного газу, впровадження відновлювальних джерел енергії, а також озокерит та його лікувальні властивості.

Одне з ключових досягнень конференції – підписання меморандуму між Бориславською міськрадою та холдингом «KINPRO holding GmdH», щодо співпраці та створення міжнародного фонду.Окрім цього, учасники конференції відвідали й історичні місця Борислава та переглянули театралізоване дійством струнного квартету "Семпліче".