Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Як розпізнати недобросовісних соціальних працівників? | Громадська Організація — Розвиток Громади

Як розпізнати недобросовісних соціальних працівників?

Представники ГФ «Розвиток Громади» дали кілька порад львів'янам, як вберегти себе від соціальних працівників-шахраїв.
 
Учасники громадського формування постійно патрулюють вулиці у центральній частині міста Львова. Впродовж минулого тижня представники ГФ «Розвиток Громади» забезпечували громадський порядок та не допускали здійснення стихійної торгівлі продуктами харчування на території прилеглій до ринку «Добробут».

Члени громадського формування «Розвиток Громади» знайшли дівчинку, котра загубилася. Завдяки скоординованій роботі наряду впродовж короткого часу було знайдено матір загубленої.

Учасники громадського формування також вирішили конфлікт, який стався між нетверезим відвідувачем бару «Театр пива» та охоронцем. Гість закладу порушував громадський спокій та не реагував на зауваження охоронця, через що до нього була застосована фізична сила. В результаті врегулювання конфлікту працівниками ППС було викликано карету швидкої медичної допомоги, котра забрала громадянина у лікувальний заклад.

До учасників ГФ «Розвиток Громади» часто звертаються мешканці міста і повідомляють про скоєння правопорушення та підозрілих осіб. Так завдяки львів’янину, який надав достовірну інформацію членам громадського формування, було викрито та доставлено у приміщення Галицького РВ недобросовісного волонтера з неопломбованою скринькою для збору коштів.
 
Зважаючи на збільшення неприємних інцидентів між мешканцями житлових будинків та соціальними працівниками, представники ГФ закликають львів'ян бути уважними і не впускати у свою оселю незнайомих осіб.

Ось декілька порад від учасників громадського формування «Розвиток Громади», як не стати жертвою шахраїв, які представляються соціальними працівниками:
 
1. Будьте пильними, не впускайте в будинок незнайомих Вам людей.
2. Не відволікайтеся з ними на пусті розмови, адже, заволодівши Вашою увагою, в цей час вони можуть спустошити Ваше житло.
3. Вимагайте надання посвідчення соціального співробітника і обов'язково перевірте їх дані у відділі кадрів названої організації по телефону.
4. Не відкривайте дверей незнайомим людям, ким би вони не представлялися.
5. Тримайте на видному місці номери телефонів комунальних служб, пенсійного фонду, органів соцзахисту.

У випадку, якщо ви одержали від «соціальних працівників» підозрілі пропозиції, негайно повідомляйте про це в міліцію за номером «102» або на гарячу лінію ГФ «Розвиток Громади»:
(032) 261 09 10
(063) 016 54 53