БФ «Розвиток Громади» допоміг учаснику Революції Гідності

Постраждалий майданівець Юрій Пекуш звернувся до благодійного фонду з проханням профінансувати його реабілітацію в одному із санаторіїв курорту Трускавець.

20 лютого 2014 року під час кривавих подій на Майдані львів’янина поранила ворожа куля ворога. Він з мужністю переніс 9 операцій. Медики були шоковані від мужності та надзвичайної життєздатності Юрія. Він переніс складну операцію, з видалення нирки, селезінки та частини діафрагми. Лікарю вдалося частково врятувати руку молодого чоловіка.

Зараз чоловік всіляко допомагає військовим в зоні АТО, передає ліки та їжу військовослужбовцям. Нещодавно майданівець звернувся до «Розвитку Громади» з проханням допомогти відновити втрачене здоров’я. Команда благодійного фонду оперативно відреагувала на звернення учасника Революції Гідності. З фонду виділили 3024, 00 грн на реабілітацію Юрія Пекуша в санаторії «Шахтар» в м. Трускавець. Там чоловік пройшов медичні обстеження й курс реабілітації.

Після дванадцятиденного перебування в санаторії, Юрій завітав в приймальню громадської організації «Розвиток Громади» й щиро подякував однойменному благодійному фонду за підтримку.