Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Янголята на годину | Громадська Організація — Розвиток Громади

Янголята на годину

Напередодні вихідних в рамках соціального проекту «Майстер на годину»  учасниці громадської організації «навели марафет» в помешканні пенсіонерки з інвалідністю.

Активістки «Розвитку Громади» разом із кураторкою проекту Тетяною Захарчук сьогодні завітали до самотньої  пенсіонерки і допомогли жінці помити вікна.

  

Здебільшого проект «Майстер на годину» - це допомога у побутових несправностях для  інвалідів І-ІІ групи та самотніх літніх людей. Однак цього разу активістки зробили дещо інакше – прибрали в домі людини, яка самотужки цього зробити не могла.

 «Мені вони допомагають вже не вперше. От минулого тижня пан Юрко (Майстер проекту – ред..) ремонтував кран у ванній. Як же добре, що є ще на світі люди, яким не байдуже до нас, стареньких людей. Ніби дрібниця, але самій мені таку роботу зробити тяжко. Дякую цим дівчатам-янголятам», - каже пані Алла Іванівна Вакуленко.

А ми зі свого боку дякуємо магазину «Спецодяг» і його директорці Надії Ткаченко , які безкоштовно надали для нашого соціального проекту робочі комбінезони.