У Брюховичах відбувся вечір пам’яті Скрябіна

4 лютого учасники Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» зібрали брюхівчан та гостей міста у стінах духовної семінарії в знак пам’яті про Андрія Кузьменка. Люди разом співали пісень та висловлювали свій біль за втраченим музикантом.

                              


"Ти сам собі країна, зроби порядок в своїй голові", - А. Кузьменко, лідер гурту «Скрябін»

Вечір став вкрай теплим та сповненим щирими спогадами про Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін». Прихильники творчості Кузьми заполонили зал: вмощувались на сходах, підспівували стоячи та багато і гучно аплодували.
Учасники вечора пам’яті переспівали пісні гурту, особливу увагу глядачів привернув авторський вірш 14-річної Ірини Ступницької, яка по-особливому звернулась до співака, як до справжнього друга, вклавши в кілька рядків почуття великої втрати.

Організатори заходу намагались облаштувати неформальну атмосферу, створити відчуття легкості та майже інтимного спілкування глядачів з музикантом. З екрану без зайвого пафосу справжній та щирий Кузьма звертався до залу, розповідав про свій творчий шлях, сім’ю та найбільший біль – власну країну.

Все відбувалося просто: без ведучих, без лишнього антуражу та пишних слів, кожен підспівував як може - щиро та не вимушено – так, як це любив Кузьма.

Стоячи, гучними оплесками присутні дякували батькам музиканта, адже на вечір завітав батько Кузьми - Віктор Кузьмич.
Брюховицький осередок ГО “Розвиток Громади” висловлює подяку учасникам вечора пам’яті: гурт «Дихай», члени «Української академії лідерства», Каріна Бурашнікова та Ярослав Підківка, Соломія та Ярина Мартинюк, Володя та Оля Часовські, Галина Турко, Мар’яна Вовк, Ліліана Антонів, Олександра Бушко, Ірина Ступницька.

Велика подяка за ласкаво надане приміщення духовній семінарії оо.Василіян.

Учасники ГО щиро дякують усім присутнім на вечорі за те, що, цінують та згадують життя і творчість Андрія Кузьменка...