Втрати через бездіяльність мерії: гроші на сміття замість житла захисникам України

Через бездіяльність мерії  21 мільйон з бюджету Львова викинуть на сміття

З міського бюджету Львова виділено 25 мільйонів гривень на вивезення сміття до Києва. При цьому призупиняється будівництво будинку для сімей атовців, адже на це бракує 20 мільйонів. Замість вкладення коштів у розвиток міста мерія витрачає їх на сміття.

15 липня під стінами Львівської міської ради було людно. Під час чергової сесії міськради на вулиці зібралися на протест представники громадських організацій, учасники АТО з сім’ями та просто жителі Львова. Висловити свою думку прийшли близько 100 людей. Активістів цікавить: Хто відповідатиме за трагедію, що сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі та чому сім’ї бійців АТО мають бути позбавлені житла через безгосподарність мера.

Схоже, за бездіяльність мерії щодо сміттєвої кризи доведеться розплачуватись усім львів’янам. Замість нових садочків, шкіл, освітлення вулиць… жителі Львова вкладають гроші у сміття. Більше того, наші захисники не можуть отримати те, що їм обіцяли.   
 
На сесії Львівської міської ради,  що відбувалась 15 липня,  голова Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих Богдана Сірків висловила думку бійців АТО:

Нас цікавить , хто відповідатиме за те, що 25 мільйонів з бюджету розвитку піде на сміття. Тим часом припиняється будівництво будинку для сімей бійців АТО, щоб продовжити його потрібно 20 мільйонів. Ви зараз хочете забрати у нас ці кошти і кинути на сміття.


Пані Богдана також зробила підсумок участі членів її організації у робочих групах, які мали вирішувати проблеми учасників АТО. У результаті діяльність цих груп не принесла те, чого очікували, тож члени організації припиняють брати у них участь.  

 Якщо до вересня ви не виконаєте наших вимог, я вам гарантую повну блокаду Львівської міськради. – заявила Богдана Сірків

Громадські активісти обурюються тим, що наслідки трагедії на звалищі падають на простих людей, а винні у тому, що трапилось ще й досі не покарані. Активісти Центру боротьби з бездіяльністю ЛМР вирішили діяти. Люди збирають підписи під зверненням до прокурора Львівської області стосовно того, щоб були притягнені до відповідальності винні у ситуації в Грибовичах. 

Ті гроші, які мерія зараз вкладає у сміття могли б бути дуже корисні нашому місту. Спочатку екологічна катастрофа, тепер ситуація з житлом для бійців АТО. А що буде далі?.– висловлює свою думку Олег Долінський, член ГО «Розвиток Громади».


Активісти Центру боротьби з бездіяльністю ЛМР вже зібрали близько півтисячі підписів людей щодо ситуації на Грибовицькому сміттєзвалищі.