Як поділили 170 млн на ремонти в місті Львові

Районні адміністрації узялись за вулиці і майданчики у житловій забудові. Це означає, що до кінця року кожен район міста має стати зручнішим і красивішим для його мешканців. Зникнуть розбиті тротуари і ями на дорогах, з’явиться більше дерев, лавок і місць для відпочинку.

Лідером з планованого освоєння бюджетних коштів цьогоріч став Сихів. Причому там суму в 37 мільйонів гривень майже повністю вкладуть в асфальт. Якщо в 2016 р. переважно ремонтували міжбудинкові двори, то у 2017 р. увага райадміністрації буде присвячена дорогам і хідникам, - повідомляє ulvovi.info

На 5 мільонів менше отримав Шевченківський район – єдиний, де облаштують новий майданчик для вигулу собак (у Рясне). Для інших прогулянок створять два громадські простори і два сквери. Також у планах місцевої адміністрації – покращення благоустрою невеличких вуличок.

28 мільйонів гривень використають у Залізничному районі для покращення стану дворів, хідників і скверу Сірка. Найбільшого ремонту очікують на вул. Виговського, Любінській, Садовій та Озерній.

Ледь не дотягає до «залізничників» фінансування Франківського району, де здійснять капітальний ремонт подвірїв і вулиць між кварталами. Максимальне оновлення отримає район В.Великого–Наукова, а на вул. Симоненка, що з’єдную ці дві магістралі, облаштують новий громадський простір.

Стільки ж отримає Галицький район, де візьмуться за пішохідні зони, встановлять питний фонтан на пл. Маланюка і дитячий майданчик у сквері Св. Юра. Частину коштів буде витрачено на оновлення пам’ятників і площ.

Найменше – 22 мільйони гривень, дісталось Личаківському району. Тут змінять транспортну розв’язку на ділянці вул.Шота Руставелі – Зелена, де з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. Також на львів’ян очікує оновлена підземка на пл. Митній і відпочинкова територія на вул. Шафарика.