Влаштування скверу житлового району «Під Голоском»

Великий проект №67 на Громадський бюджет Львова, який стосується одного з найбільш проблемних в інфраструктурному плані районів Львова, зареєстрував представник ГО «Розвиток Громади».
 
Територія під проектований сквер житловому районі «Під Голоском» біля вулиці Малоголосківської охоплює ділянку площею 0.58 га. Сквер призначений для задоволення потреб мешканців існуючої та проектованої забудови у сучасному, комфортному та зеленому громадському просторі, місці для відпочинку Зважаючи на активну забудову району та швидко зростаючу кількість населення потреба в такому сквері є дуже гостра і відповідно актуальність даного проекту є надзвичайно високою.

Територія скверу розбита на різні функціональні зони і включає в себе:
а) спортивну зону (універсальний ігровий спортивний майданчик для волейболу, міні-футболу та баскетболу), вуличні тренажери;
б) дитячі відпочинком майданчики;
в) зону барбекю;
г) рампу для катання на скейтах та роликах

Зважаючи на обмеженість бюджету, а також на необхідність початку створення даного громадського простору, вже зараз пропонується розбити реалізацію проекту на черги:

1-ша черга (2018-2019роки): реалізація за кошти Громадського бюджету (великий проект).
Включає влаштування доріжок з тротуарної плитки та зовнішнє освітлення території за кошти бюджету.
При цьому передбачається, що розчистку території від чагарників, вивіз сміття та інші дрібні і некваліфіковані роботи виконати силами мешканців, що дозволить згуртувати спільноту нового житлового мікрорайону та сформувати відповідальне ставлення до громадського простору.
Облаштована алейна мережа і освітлення, а також впорядковане озеленення та галявини для відпочинку дорослих і дітей дозволять створити ландшафтний сквер, який вже можна використовувати для ігор (футбол, бадмінтон, ігри з м'ячем), фізкультури (біг, йога, загальні вправи), відпочинку (відпочинок на галявинах, пікніки, тощо).

2-га черга (2019-2020 раки): поступове наповнення скверу, облаштування дитячого майданчика, спортивного майданчика, барбекю-зони, скейт-рампи, тощо. Пропонується реалізовувати поетапно за кошти міського бюджету, за допомоги спонсорів, забудовників мікрорайону, з участю мешканців району.
Такий поетапний підхід до реалізації проекту дозволить соціалізувати район, налагодити спілкування між мешканцями, міською владою, забудовниками, а також завдяки участі мешканців району сформувати їх відповідальне та дбайливе ставлення до громадського простору загального користування.

Проголосувати за проект можна за посиланням
https://lviv.pb.org.ua/projects/67?fbclid=IwAR3yUCVoKz7K_Q5Z9hvWohw2XWsGAyYl-rRp_sU0sv1vOs8Vy3R1orryeZU

Примітка: в пропозиції використані ілюстрації з інтернет джерел у вільному доступі