Жителі Рясного триматимуть на контролі питання створення сміттєсортувального комплексу поблизу їх домівок

Сьогодні, 1 грудня, на сесії ЛМР питання про виділення землі у Рясному під сміттєсортувальний сміттєпереробний комплекс не розглядалося. Проте жителі району все ж прийшли до Ратуші, щоб показати свою принципову позицію щодо цього. Підтримати львів’ян прийшли також активісти ГО «Розвиток Громади».

1 грудня у сесійній залі ЛМР питання про виділення 10 га землі під сміттєсортувальний сміттєпереробний комплекс так і не піднімали. За день до сесії  його знали з порядку денного. Мешканці Рясного все ж прийшли до Ратуші, аби заявити, що ні в якому разі ніякого комплексу на території їхнього району не буде і що це питання вони контролюватимуть й надалі.

З трибуни до депутатів та мера Львова звернувся мешканець Рясного та активіст ГО «Розвиток Громади» Роман Дуда:

Сьогодні міський голова сказав, що була допущена технічна помилка в ухвалі про виділення 10 гектарів землі. Вибачте, але це дуже велика помилка… Дуже багато помилок в нашій міській раді і дуже багато брехні, оскільки питання йшло на сесію міської ради і якби не депутати, то питання було б проголосованим, і сміттєвози їздили б в наші мікрорайони. Сміття – це проблема міста, але таку проблему вирішувати за рахунок здоровя людей неправильно. З людьми не обговорювали жодних проектів, які йшли на сесію. Відповідно люди мусіли самоорганізовуватись і проводити громадські слухання…

Нагадаємо,  в ГО «Розвиток Громади» звернулися мешканці Рясного. Люди просили не допустити будівництво сміттєсортувального комплексу поблизу їх житла. 17 листопада люди зібралися на громадські слухання, де одноголосно проголосували проти. 21 листопада відбулося засідання депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища, на якій керівники депутатських фракцій запевнили громадян, що не будуть голосувати за виділення землі у Рясному.

Жителі Рясного та активісти ГО «Розвиток Громади» надалі будуть пильно стежити за рішеннями ЛМР, щоб запобігти створенню других Грибовичів у одному з найбільших районів Львова.